ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14624180
*
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 19:14:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 09:28:19
1
100 kr
25/4 18:53:47
2
150 kr
25/4 18:55:29
1
200 kr
25/4 18:56:49
2
300 kr
25/4 18:57:54
1
300 kr
25/4 18:57:54
2
300 kr (Budbetjänt)
25/4 19:01:56
1
350 kr
25/4 19:04:25
2
400 kr
25/4 19:05:42
1
500 kr
25/4 19:08:34
2
500 kr
25/4 19:08:34
1
500 kr (Budbetjänt)
25/4 19:09:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 09:28:19 | 1 | 100 kr |
25/4 18:53:47 | 2 | 150 kr |
25/4 18:55:29 | 1 | 200 kr |
25/4 18:56:49 | 2 | 300 kr |
25/4 18:57:54 | 1 | 300 kr |
25/4 18:57:54 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
25/4 19:01:56 | 1 | 350 kr |
25/4 19:04:25 | 2 | 400 kr |
25/4 19:05:42 | 1 | 500 kr |
25/4 19:08:34 | 2 | 500 kr |
25/4 19:08:34 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/4 19:09:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27